Avcılar Evden Eve Nakliyat

Avcılar Nakliyat Hizmeti profesyonel ekip ve ekipmanlarımız ile sizlere kusursuz ve sorunsuz bir  Nakliye Hizmet sunmaktayız. Firmamız 15 yılı aşkın bir süredir Evden Eve Nakliyat ve Şehirler arası Nakliyat sektöründe kaliteli güvenilir Nakliye hizmetleri sunmaktadır. Bu nedenle sektörün önde gelen ve aranan firmalarından olmayı başarmıştır.

Avcılar Evden Eve Nakliyat Ücretsiz Exspertiz Hizmeti.

İstanbulevdenevenakliyat.com.tc firması olarak, nakliyat eşyalarınızı taşımadan önce sizlere ücretsiz ekspertiz hizmetleri vermekteyiz. Uzman ekiplerimiz evinizde eşyalarınızın keşfini yaparak daha güvenli ve kaliteli bir hizmet almanız için sizlere daha iyi ve sizleri yormadan bütçenizi aşmadan bir FİYAT TEKLİFİ sizlere sunarak kaliteli bir hizmet almanızı sağlamaktadır. Tüm taşımacılık işlemlerinizi sigorta poliçesi kapsamında yerine getirmekteyiz. Göstermiş olduğumuz hassasiyet ve titizliğin neticesinde oluşabilecek doğal kazalara karşı eşyalarınızı garanti altına alarak taşımacılık işlemlerine başlamak tayız.

Avcılar Civarındaki Aktivitelerimiz

Firmamız Avcılar ve çevresindeki firma ve kişiler için Evden Eve Nakliyat hizmeti vermektedir. Avcılar’da Ambarlı Mahallesi, Cihangir Mahallesi, Denizköşkler Mahallesi, Firuzköy Mahallesi, Gümüşpala Mahallesi, Merkez Mahallesi, Mustafa Kemal Paşa Mahallesi, Tahtakale Mahallesi, Üniversite Mahallesi, Yeşilkent Mahallesi olmak üzere 10 mahalle bulunmaktadır. Firmamız Avcılar’ın tüm semt ve bölgelerinde ev taşıma, evden eve nakliyat hizmetleri sunmaktadır.

Aynı şekilde Avcılar’da bulunan firmalara büro, ofis, işyeri taşıma hizmetleri sunuyoruz. Eğer sizinde Avcılar’da bir büronuz, ofisiniz, iş yeriniz varsa ve yakın zamanda taşınmayı düşünüyoruz, sizlere de hizmet verebiliriz. Ofis, Büro, İşyeri Nakliyat ve Taşıma Hizmetleri ile ilgili firmamızdan nakliyat teklifi almak isterseniz, lütfen iletişim bilgilerimizden bizi arayınız.

İstanbul Nakliyat ve Eşya Taşımacılığı

Yıllardır Evden Eve Nakliyat sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Bugüne kadar firmamız İstanbul içi Evden Eve Nakliyat, Şehirler arası Evden Eve Nakliyat Hizmetleri yanında, ofis, iş yeri, fabrika taşımacılığı alanında da farklı kişi ve firmalara nakliyat hizmetleri sunmuştur.

Eşyalarınızın ambalajlanması işlemleri çoğu zaman firmamız personelleri tarafından gerçekleştirilmektedir. Bununla birlikte zaman zaman eşyaların müşterilerimiz tarafından daha önce toplanmış olduğunu hatta mobilyalarının demonte vaziyete getirildiğini yani parçalara ayrıldığını görüyoruz. Firmamız taşınması öncesi eşyalarınızın ambalajlanması, mobilyalarının demonte edilmesi, beyaz eşya ve elektronik eşyalarınızın toparlanması ve tüm eşyalarınızın yeni evinizde tekrar monte edilmesi konusunda, tüm müşterilerine destek vermektedir.

Taşınma sırasında yaşanan problemlerden birisi de fazla gelen eşyalarınız veya sonradan almayı düşündüğünüz eşyalardır.Bu durumda eşya depolama hizmeti sunuyoruz. Eşyalarınız depolama öncesi uygun şekilde ambalajlanarak, koruma altına alınmaktadır. Eşyaların ambalajlanması tamamlandıktan sonra, eşyalarınızı firmamıza ait uygun depolarda muhafaza altına alıyoruz.

Ev yada Ofis eşyalarının bir kısmını yada tamamını depolarımızda bırakmak isteyen müşterilerimiz için, özel geliştirmiş olduğumuz depolama sistemimiz mevcuttur. Eşyalarınızı tamamen temiz ve güvenli bir ortamda sigortalı bir şekilde depolamaktayız. İhtiyaç duyduğunuz ve dilediğiniz süre boyunca eşyalarınızın kalacağı depolarımızı istediğiniz zaman ziyaret edip eşyalarınızı kontrol edebilirsiniz.

Eşya Depolama Hizmeti kapsamında, mobilyalarınızı, elektronik eşyalarınızı, beyaz eşyalarınızı güvenli bir şekilde saklayabilir ve daha sonra ihtiyacınız olduğunda geri alabilirsiniz. Arzu ederseniz, aynı şekilde nakliyat araçlarımıza yükleme yapılarak belirttiğiniz başka bir adrese götürülebilir veya belirttiğiniz başka bir kişiye teslim edilebilir. Eşya Depolama hizmetimiz hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz müşteri temsilcilerimizi arayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbete Başla
Merhaba Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Merhaba ben Erkan her türlü nakliye işleriniz itina ile yapılır.