Avcılar Merkez Mahallesi Evden Eve Nakliyat

Avcılar Merkez Mahallesi Evden Eve Nakliyat

– Kaliteli nakliyat firması olan bilinen, İstanbul Fuar Nakliyat Sizler için Açılmıştır.

Kaliteli nakliyat firması olarak sizlerle birlikte çalışmaktayız ve en iyi hizmetleri burada bizler veriyoruz ücretsiz olarak experimiz sizlerin evlerine sizler müsait olduğunuz zaman gelicektir, vede Merkez Evden Eve Nakliyat firmamız bu sayede sizlerin eşyalarına zarar gelmeden bütün işçişliğimizle birlikte yapıyoruz amacımız burada sizlere kaliteli bir hizmet sunmak vede fiyatlarımız çok uygundur bugüne özel %20 indirimimiz vardır bizleri aradığınız taktirde bütün eşyalarınızı bizler taşıyoruz, vede özel sitreçlerimizle sarıp sarmalıyoruz hızlı ve dikkatli olarak çalışmaktayız 11 yıldır bu işi yapıyoruz vede izlerin telefonlarını bekliyoruz.

Müşteri temsilcilerimiz: 0212 446 48 01 Hafta içi vede hafta sonu : 08:00 – Akşam 22:00 Arası hizmet vermektedir, cep telefonlarımıza ulaşamadıgınız taktirde buradan ulaşabilirsiniz.

Şirket Temsilcisi 0531 728 49 39 Erkan bey : Whatshapp yoluyla Eşyalarınızın resimlerini bizlere bildirirseniz telefon üzerindende sizlere fiyat verebiliriz.

Öncelikle Şu Notu belirtmek istiyorum : Not : Şehit Çocuklarına Şehit Eşlerine Şehit Annelerine Evden Eve Nakliyat Hizmetimiz ücretsizdir : Bedelleri Babaları Eşleri vede Evlatları tarafından Ödenmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbete Başla
Merhaba Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Merhaba ben Erkan her türlü nakliye işleriniz itina ile yapılır.