Bakırköy Basınköy Evden Eve Nakliyat

Bakırköy Basınköy Evden Eve Nakliyat

– Kaliteli güler yüzlü ekiplerimizle çalışmaktayız, Basınköy Evden Eve Nakliyat firması sizler için açıldı.

Uygun fiyatlarla evden eve nakliyat firmamız sizler için kurulmuştur en iyi şekilde 11 yıldır bu işi yapmakta olan, kaliteli kafiyeli elemanlarımız sayesinde sizlerde memlun kalıcaksınız eminim bundan, çünkü güler yüzlü ekipmanlarımız sizlerin eşyalarını taşırken bizler orada sizlerin hiç bir şekilde elinize sürmenize izin bile vermiyoruz, zaten ekipmanlarımız 3 e bölümmekte arabanın başında bekliyen istifciler eşyaları kontrol eden kişiler sitreçleyip saran ve taşıncak hale getiren kişiler vede taşıncak için ayrı kişiler bulunmakta, yani sizlerin işleriniz yavaşlamasın diye böyle bir sistem düşündük vede uygun fiyatlarla bu işlemi gerçekleştiriyoruz. Kaliteli nakliyat firması sizler için açıldı
Basınköy Evden eve nakliyat ve İstanbul olsun bütün her yerine hizmet vermekteyiz ve sizlerin telefonlarını bekliyor olacağız ALLAH’A Emanet olun.

Müşteri temsilcilerimiz: 0212 446 48 01 Hafta içi vede hafta sonu : 08:00 – Akşam 22:00 Arası hizmet vermektedir, cep telefonlarımıza ulaşamadıgınız taktirde buradan ulaşabilirsiniz.

Şirket Temsilcisi 0531 728 49 39 Erkan bey : Whatshapp yoluyla Eşyalarınızın resimlerini bizlere bildirirseniz telefon üzerindende sizlere fiyat verebiliriz.

Öncelikle Şu Notu belirtmek istiyorum : Not : Şehit Çocuklarına Şehit Eşlerine Şehit Annelerine Evden Eve Nakliyat Hizmetimiz ücretsizdir : Bedelleri Babaları Eşleri vede Evlatları tarafından Ödenmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbete Başla
Merhaba Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Merhaba ben Erkan her türlü nakliye işleriniz itina ile yapılır.