Bakırköy Evden Eve Nakliyat

İstanbul Bakırköy Evden Eve Nakliyat

Bakırköy Nakliyat olarak yaklaşık on beş seneden beri, evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı ve eşya depolama hizmeti yapmaktadır. Özellikle kentsel dönüşümün olduğu semtlerden biri olan Bakırköy’de evden eve nakliyat firmaları arasında tercih edilen nakliye firması haline geldik.

Koşulsuz ve sınırsız hizmet anlayışımızla Bakırköy nakliye için bize ulaşan değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanmış bulunmaktayız ve kazanmaya devam ediyoruz.Garantili ve sigortalı taşımalarımızla müşterilerimizin güvenini kazanan eşya ambalaj ve paketlemesini profesyonel eğitimli personellerimizle gerçekleştirerek sürekli tavsiye edilen önerilen firma olduk.Bu özgüvenin bize getirmiş olduğu hisle hem çalışma alanımızı hem personellerimizi hemde hizmetlerimize yenilik katarak gücümüze güç katıyoruz.

Peki Bize Nasıl Güvenebilirsiniz ?

  • Yetki belgesi var mı ? 
  • Kurumsal mı korsan mı ?
  • Sigortalı çalışıyor mu ?
  • Verdiği sözü yerine getiriyor mu ?
  • Kötü yorum ve şikayeti var mı ?
  • Devlete vergi veriyor mu ?
  • İsteend Derneğine Üyemi ?
  • Araçlar firmaya mı ait ?

Bu gibi aklınıza gelebilecek sorularınıza her türlü cevabı vererek kafanızda soru işareti bırakmadan size güven sağlarız çünkü biz kendimizden eminiz…

Bakırköy evden eve nakliye için bizimle taşınan müşterilerimiz bir sonraki taşıma hizmetlerinde %20 indirimli fiyatlarımızla taşınma imkanına sahip oluyor.

Bakırköy evden eve nakliyat için bizi tercih eden müşterilerimize şehirler arası nakliyat hizmeti de sağlamaktayız. Türkiye’nin neresi olursa olsun evinizi Bakırköy’den bir başka şehre taşıma işlemini sorunsuz sıkıntısız taşırız.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Avrupa Yakası

Avrupa Yakasının yanı sıra  İstanbul ve Türkiye’nin bir çok iline günlük- haftalık seferler uygulayarak Taşınma avantajları sağlamaktadır. Nakliye ve taşıma hizmetinin yanı sıra atmaya kıyamadığınız eşyalarınızın depolama görevini de üstlenmektedir. Nakliye sektörünün öncüsü olmakla beraber sürekli yenilikler yaparak sizlere daha iyi hizmet vermek için çalışmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı olarak gerekli yeniliklerle taşınmayı keyifli hale getiriyoruz. Yılların verdiği tecrübe ve iş ahlakı deneyimi ile 15 yıldır Türkiye çapında taşınmayı kolaylaştırmıştır. Bakırköy’lü vatandaşlarımıza en iyi hizmeti vermek adına siz değerli müşterilerimiz için ücretsiz ekspertiz uygulaması ile eşyalarınız için uygun fiyat ve kullanılacak araç boyutunu belirleyip sizleri stresten uzak bir taşınmaya hazırlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbete Başla
Merhaba Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Merhaba ben Erkan her türlü nakliye işleriniz itina ile yapılır.