Beylikdüzü Barış Mah Evden eve nakliyat

Beylikdüzü Barış Mah Evden Eve Nakliyat

– Kaliteli nakliyat firmasında sizlerle birlikteyiz, Beylikdüzü Evden eve nakliyat

Beylikdüzü Evden eve nakliyat Sizlere en iyi şekilde Beylikdüzü Evden eve nakliyat Firmamız sizler için, Kaliteli nakliyat firması, sizlerle, en iyi şekilde firmalarımız sizler için çalışmakta, uygun fiyatlarla nakliyat firmasında sizlerle birlikteyiz, Beylikdüzü Evden eve nakliyat Firmasında sizlerle birlikteyiz.

Ofis Taşımacılığı konusunda İstanbul Fuar Nakliyat olarak, hizmete başladığımız günden bugüne kadar bu sektörde adımızı duyurmayı başarmışızdır. Her geçen gün tecrübesine tecrübe katan, yenilikçi, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı sürdüren bir firma olmuşuzdur. Ofis taşımacılık konusunda eşyalarınızı eşyalarımız gibi titizlikle paketleyip, belirttiğiniz adreslere aynı titizlik ile ulaştırıyoruz. Şehir içi ve şehirler arası olmak üzere Türkiye’nin her yerine hizmetimizi götürüyoruz. Ofis taşımacılığında diğer nakliyat hizmetlerinde olduğu gibi bir rekabet vardır. Biz bu rekabetin ücret rekabeti dışında kalan nadir firmalarından biriyiz. Amacımız müşteri memnuniyeti ile çalışarak hizmetimize devam etmek.
Ofislerinizin taşınması için tarafımızdan uzman bir personelimiz, ofisinizdeki eşyalarınızı görmek için gelir. Taşıma bilançosu oluşturur. Nasıl bir araç ile taşınması gerektiğine karar verir. Daha sonra taşınma günü eşyalarınız büyük bir titizlik ile paketlenir ve araçlarımıza yüklenir. Dilediğiniz adrese ise zamanında teslimatını yapar. Varış noktasına ulaştığında ise eşyalarınızı profesyonel ekibimiz sorunsuz bir şekilde indirip ofisinize yerleştirir.

Müşteri temsilcilerimiz: 0212 446 48 01 Hafta içi vede hafta sonu : 08:00 – Akşam 22:00 Arası hizmet vermektedir, cep telefonlarımıza ulaşamadıgınız taktirde buradan ulaşabilirsiniz.

Şirket Temsilcisi 0531 728 49 39 Erkan bey : Whatshapp yoluyla Eşyalarınızın resimlerini bizlere bildirirseniz telefon üzerindende sizlere fiyat verebiliriz.

Öncelikle Şu Notu belirtmek istiyorum : Not : Şehit Çocuklarına Şehit Eşlerine Şehit Annelerine Evden Eve Nakliyat Hizmetimiz ücretsizdir : Bedelleri Babaları Eşleri vede Evlatları tarafından Ödenmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbete Başla
Merhaba Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Merhaba ben Erkan her türlü nakliye işleriniz itina ile yapılır.