Güvenilir Nakliyat Hizmetleri

İstanbul-Bağcılarda Bulunan Ofisimizden Tüm Nakliye Taleplerinizi Karşılıyoruz.

Güvenilir Nakliyat Hizmeti veren firma sayısı gittikçe azalıyor. Yıllardır evden eve nakliyat sektöründe bizi arayan müşterilerimizden büyük çoğunun parça eşya taşıma hakkında tereddütleri olduklarını ve güven problemi yaşadıklarına şahit olduk. O kadar olumsuzluklar yaşanmış ki bazı müşterilerimiz çok az sayıda eşyalarını özel araç ile çok büyük rakamlara taşımak zorunda bırakılmış.

Güvenilir Nakliyat Firması Bulmak Çok Zor

 Güvenilir Nakliyat Hizmetleri Artık neredeyse nakliyat firmalarına güven kalmamış. Bu kadar olumsuzluk yaşan müşterilerden tüm nakliyecileri aynı sınıfa dahil ettiklerini ve mecburiyetten nakliye firmalarını tercih ettiklerini duymak bizi çok derinden üzmüştür. Sektörümüzün bu kadar kötü olması maalesef devlet tarafından bir denetlemenin olmaması en önemli etkendir.
Evden eve nakliyat sektörü öyle bir hal almış ki artık herkes bu işten pay almakta ve kendini nakliyeci olarak görmekte. Örneğin İstanbul’da birçok eski semtte apartman görevlileri aralarında birleşip bir araç alarak semt içinde gerçekleşen evden eve nakliyat işlemlerini yapmaktadırlar. Nakliye sektörünü daha iyi anlamanız açısından sizlere bir örnek üzerinden yola çıkarak bilgi verdik. Amacımız tercih yaparken bu örneklendirmeden yola çıkarak Kurumsal ve Profesyonel firmalar ile çalışmanız gerektiğini belirtmek.

Parça Eşya Taşımada Yeni Bir Dönem

Firmamız İstanbul’un tüm ilçelerine ve Türkiye’nin tüm illerine parça eşya nakliyatını kurulduğu ilk yıllardan itibaren gerçekleştirmektedir. Haftalık olarak Trakya ve Ege bölgelerine düzenlediğimiz seferlerimiz ile İstanbul’dan diğer illere kısmi eşyasını göndermek isteyen müşterilerimize çözüm ortağı olmaktayız. Parça eşya taşıma hizmetimiz eşyalarınızın adresinizden teslim alınıp göndereceğiniz yeni adreste yerine teslim edilmesi şeklinde gerçekleşmektedir. Evden eve nakliyat hizmetinde olduğu gibi parça eşya taşıma hizmetinde de kendi araçlarımızı kullanmaktayız. Kesinlikle taşeron kullanılmamakta ve komisyon usulü çalışılmamaktadır.

Eşya Taşımak Sabır Gerektirir. Güvenilir Nakliyat

İstanbul evden eve nakliyat zor ve problemli bir iştir. Aynı zamanda da sinirleri yıpratıcı bir süreç yaşatır tüm aileye. En kısa sürede evin içindeki tüm eşyaları sağlam bir şekilde paketlemek, kırılmadan yeni taşınılacak eve nakliyesini sağlamak gerçekten sağlam sinirler gerektirir. Hele de İstanbul gibi bir Metropol’de yaşıyorsanız taşınma işi daha da zorlaşır gözünüzde. Bir de çalışan insanlar sanız, zaman ayırmak daha da imkansız hale gelir. Ama bu işi tek başınıza yapmanıza hiç mi hiç gerek yok. Bu işi sizin yerinize yapacak, profesyonelce ve ustaca çalışan İstanbul evden eve nakliyat firmaları var.

Sizi yormadan, yıpratmadan tüm eşyalarınızı güvenle paketler, kırılacak eşyaları ayrıca sağlam çifte paketleme sistemi ile kırılmadan yeni evinize ulaştırır. En iyi çözüm tüm taşınma stresini yaşamadan bir evden eve nakliyat firması ile anlaşma sağlamak ve işinizi güvenli ellere teslim etmektir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbete Başla
Merhaba Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Merhaba ben Erkan her türlü nakliye işleriniz itina ile yapılır.