Hakkımızda

25 Yıllık Tecrube

Kalite, Güven, Müşteri Memnuniyeti Odaklı Çalışma Prensibi..

By Erkan Baylu

Yüksek hizmet kalitesiyle faaliyet gösteren İstanbul Fuar Nakliyat, hizmet kalitesinden ödün vermeksizin ekonomik fiyatlarla  Evden Eve Nakliyat hizmetleri sunmaktadır. İstanbul Fuar Nakliyat uzun yılların deneyimini günümüz koşullarına inovasyonla uyarlamak suretiyle müşterilerine güven veren bir sistem sunmaktadır. Firmamız, geniş hizmet yelpazesiyle, müşterilerine kusursuz bir tedarik zinciri ve bağlantı sağlar.

Tüm talepler, tek ve anlık muhatap olan İstanbul merkez ofisimizden karşılanmak suretiyle müşterilerimiz için basit ve kısaltılmış bir süreç sağlanmaktadır.

“İstanbul Fuar Nakliyat kalite misyonu ve vizyonuyla güçlü anlamda taşımacılık hizmetleri sunuyor. İstanbulFuarNakliyat evden eve Bütün talepler İstanbul ofisimizden yürütülerek müşteri için tek muhatap, basitleştirilmiş ve kısaltılmış bir süreç sağlayarak yükün kusursuz ve ekonomik rotasını belirliyoruz”

Temel Değerlerimiz Doğru bilgi ve şeffaflığın ön planda olduğu bir hizmet anlayışı hareket etmektir. Sorumluluklarımızın bilincinde olmak ve taahhüt ettiklerimizi belirtiğimiz zamanda yapmaktır.

slide
Slide3

Nakliyat hizmetimizi Karayolu taşımacılığı (K/1, K/3) yetki belgeleri standartlarına göre yapmaktayız. bu standartlar ulaştırma bakanlığına bağlı olup, yurt içi ve yurt dışı taşıma ve kargo hizmetleri arasında yer almaktadır.

 

Sohbete Başla
Merhaba Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Merhaba ben Erkan her türlü nakliye işleriniz itina ile yapılır.