Kısıklı Evden Eve Nakliyat

kısıklı Nakliyat
Kısıklı Nakliyat

Kısıklı Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Kısıklı Nakliyat ve taşımacılık firması olarak siz değerli müşterilerimizin taşınabilir tüm eşyalarını güvenli ve hassas bir şekilde taşımaktayız.

Ofis büro iş yeri fabrika daire otel villa gibi tüm alanlarda hizmet vermekteyiz. Taşıma esnasında tüm eşyalarınız firmamız tarafından sigorta ile güvence altına alınmaktadır.

Kamyon kamyonet gibi son model araç filomuz ile yapacağımız bu taşımada hiç bir eşyanızın zarar görmemesi için araçlarımızın içinde ayrılmış bölmeler bulunmaktadır.

Kısıklı Evden Eve Nakliyat Uzman Kadro ve Ekipman

Kısıklı Evden Eve Taşımacılık olarak siz değerli müşterilerimizin tüm eşyalarınızı marangoz ustamız tesisatçı ustamız ve taşımakta görevli ekip arkadaşlarımız ile gerçekleştirmekteyiz.

Yatak odası yemek odası ünite sehpa masa gibi tüm eşyalarınız sökülür ve taşımanın gerçekleşeceği yerde marangoz ustamız tarafından tekrar kurulumu yapılmaktadır.

Tesisatçı ustamız ise çamaşır makinesi bulaşık makinesi buzdolabı fırın gibi tüm eşyalarınızı uygun bir şekilde sökerek paketleme ve ambalajı yapılarak taşınmaktadır.

Kısıklı Nakliyat Çünkü

  • Uzman Kadro
  • Son teknolojik ekipman
  • Kısa sürede teslimat
  • Sigorta ile güvence
  • Son model araç filosu
  • Ambalaj ve paketleme
  • güven ve hassasiyet
  • Ödeme kolaylığı

Kısıklı Evden Eve Eşya Nakliye Fiyatları 2020

Kısıklı Evden Eve Taşımacılık olarak siz değerli müşterilerimizin eşyalarını en uygun fiyat tarifemiz ile taşımaktayız. Taşımanın gerçekleşeceği adrese göre fiyat tarifesi değişmektedir. 600 TL en yakın mesafe ücretidir. Taşıma dahil değildir.

Ücret tarifesi hakkında bilgi almak ve eşyanızı taşıtmak için hemen bizlerle iletişime geçin eşyalarınızı taşıyalım. Asansörlü nakliyat sisteminde eşyalarınızı daha uygun bir maliyet ile, daha kısa sürede ve sıfır zarar riski ile taşımaktayız. Özellikle de yüksek katlı binalardan eşyaların taşınması süreci geleneksel yöntemler ile. Eşya depolama hizmetlerimiz de eşyalarınız sigortalanır ve güvenli şekilde taşınır. Sigortalı taşımacılık sayesinde hiçbir eşyanız zarar görmez, evden eve nakliyat sonunda tüm değerli eşyalarınız sağlam ve eksiksiz şekilde teslim edilir.

İstanbulun merkez ve tüm ilçelerine nakliyat yapıyoruz. Ada evden eve nakliyat istanbul kısıklı  her türlü nakliyat işleriniz düzenli güvenli bir şekilde taşıma garantisi vermektedir. Araçlarımızı günün teknolojisine göre sürekli yenilemekteyiz günümüz şartlarına uygun personel bilgili, tecrübeli elamanlar yetiştirerek size en güvenli taşımayı garanti ediyoruz. Personelimiz sürekli olarak nakliyat, paketleme, ve davranış konusunda eğitimden geçmektedir. Sizlere eni iyi nakliye hizmetini sunmak için son teknolojiler kullanılmaktadır. Bizler yıllardır verdiğimiz hizmetimizle sizlerin karşına çıkmaktayız. Unutmayın size bir telefon kadar yakınız bize ileşim bölümündeki telefonlardan anında ulaşabilirsiniz. İstanbulfuarnakliyat olarak İstanbul’un tüm semtlerine en hızlı sürede hizmet sunmaya çalışmaktayız. . Adres bulma trafik saatleri yol durumu gibi tüm detaylar hakkında size bilgiler verilerek sizin en uygun zamanı seçmeniz için yardımcı olunmaktadır. İstediğiniz gün ve saat de ekspertiz ve nakliye işlemini aynı gün içinde gerçekleştirmekteyiz. Taşıma işlemlerimiz sigorta kapsamı altında yapılmaktadır. [wpb-random-posts]

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbete Başla
Merhaba Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Merhaba ben Erkan her türlü nakliye işleriniz itina ile yapılır.