Mobilya Kurulumlu Taşımacılık

Mobilya Kurulumlu Taşımacılık

Firmamız tarafından profesyonel ekip arkadaşlarımız tarafından mobilya kurulumlu taşımacılık yapıyoruz. Kişilerin taşınma aşamasında evden eve nakliyat firmalarını tercih etmelerinin önemli sebeplerinden birisi eşya paketleme işlemidir. Çünkü geleneksel taşıma firmaları taşıma ipuçlarını bilmediği gibi, paketleme kurallarına da uymazlar. Firmamız; müşterilerinin eşyalarını kendi eşyası gibi bilerek her eşyanın hassaslığının farkında olarak paketleme yapar. Firmamız mobilya kurulumlu taşımacılık hizmetimizi seçen müşterilerimize çiziklerden, yırtıklardan, kırıklardan korunması oldukça önemlidir. Paketleme kurallarına uyularak mobilyaların darbeden korunmaları sağlanır. Kasa içerisinde yol şartlarının da etkisiyle illa ki eşyalar arasında temaslar olur ve eşyalar savrulur. Paketleme bunun olumsuz sonuçlarını yok eder. Firmamız özel olarak üretilen paketleme malzemesini kullanır. Özel eşya battaniyesi, streç, kâğıt ve eşyaların sarılmasına yarayan balonlu naylon firmamız tarafından tercih edilir. Aynı zamanda tüm paketleme işlemlerimiz sırasında mümkün olduğunca özel hayatın gizliliğine de saygı duyan hizmet politikamız bulunmaktadır.

Eşyalarınızın Paketlenmesi

Eşyalarınızın paketlenme işleminde en fazla uğraş gerektiren eşya grubu mobilyalardır. Çünkü mobilyalar yoğun yer kaplarlar ve değer olarak yüksektir. Kanepeler, oturma gurubu, koltuk takımları, yemek odası takımları, çocuk ve yetişkin yatak odaları, ayakkabılık, vestiyer, dolap ve kitaplık gibi eşyalar mobilya kapsamındadır. Bu eşyaların taşınması esnasında firmamız; tecrübeli marangoz personelden yararlanır ve ürünlerin demontaj işlemini yapar. Ürünler karışmaya mahal vermeyecek şekilde işaretlenir ve ürünlere göre ambalajlar ile sarılır. Varış yerinde yine personel aracılığı ile montaj işlemi yapılır.

 

Eşya paketleme
Eşya paketlemeleriniz özenle yapılıp özenle taşınır.

Beyaz Eşyaların Paketlenmesi

Hem dış estetikleri hem de çalışma kondisyonlarını kaybetmemeleri için beyaz eşyaların mutlaka usulünce paketlenmesi gerekir. Çünkü çizilen beyaz eşyalarda çirkin bir görüntü oluşur ve sürekli kullanan kişilerin canını sıkar. Beyaz eşya paketleme işlemi, onların çizilmeden, ezilmeden, göçmelerden, kırılmalardan korunmasını sağlar. Ağırlığı fazla olan beyaz eşyalar yeterli personel ile taşınır ve sağa sola çarpılarak ezilmelerine imkân verilmez. Çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, ocak, fırın gibi eşyalar firmamız tarafından özenle paketlenir.

 

Beyazeşya
Beyaz eşyalarınız özenle paketlendikten sonra özenle taşınıp aracımızda güzelce istiflenir siz bizim için değelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbete Başla
Merhaba Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Merhaba ben Erkan her türlü nakliye işleriniz itina ile yapılır.