Sultancifliği Gazi Mahallesi Evden Eve Nakliyat

Sultancifliği Gazi Mahallesi evden eve nakliyat

– Kaliteli nakliyat firması sizler için Açık Sultançifliği Gazi Mahallesi Evden eve Taşımacılık.

Kaliteli nakliyat firmamız 7 gün 24 saat sizlere hizmet vermek için istediğiniz zaman arıya bilirsiniz bütün eşyalarınızı özenle taşımaktayız. firmamız fiyatlarını piyasanın altına çekmiştir malum corona hastalıkları yüzünden vatandaşlarımız çalışamıyor ama bir yandan yeni evlerine taşınmaları gerekiyor bizlerde destek olsun diye İstanbul Fuar Nakliyat firması olarak fiyatlarımızı %30 Olarak indirdik Sizler neler taşıncak kaçıncı kattan kaçıncı kata gibi bilgileri bizlerle telefonda paylaştığınız zaman bizler gerekli işlemleri yapmaya başlıyoruz ve sizlerin memluniyeti adı altında çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor. Eşyalarınıza hiç bir zarar vermeden bir çok işlemimizi yapıyoruz kendi evimiz gibi taşımaktayız. vede İstanbul bölgelerine hizmetlerimiz açıktır. istediğiniz yerden istediğiniz yere bizlere eşyalarınızı taşıta bilirsiniz. sizlerin bilgileri doğrultusunda elemanlarımızı yolluyoruz vede eşyalarınızda varsa sökülücek veya kurulacak bir nokta kuruyoruz. mobilya ustalarımız bizlerle çalışmakta.

Gazi Mahallesi evden eve nakliyat


Her şeyin başı sağlık sağlığınız için evde kal çağrısına uyun. bizler sizlerin işlerinizi yaparız hafta içi hafta sonu taşımacılığımız
mevcuttur. bizleri istediğiniz yerden arayın. telefonlarınızı bekliyoruz İstanbul evden eve Taşımacılık sizlere hizmet vermek için bekliyoruz.

Telefon numaralarımız :

Sabit : 0212 446 48 01 (corona hastalığı yüzünden ofisimizdeki elemanlarımız şuanda çalışmamakta. (virüs inşallah temizlenicek ve iş başı yapacaklar)

Cep telefonu numaramız : 0531 728 49 39 (7/24 whatshapp ve telefonlardan arıya bilirsiniz ve sizlere hizmetimizi veriyoruz
(telefonda belirtin bizlere gerisini bizlere bırakın.) siz yeter ki uygun fiyatta eşya taşımacılığı hizmeti isteyin siz isteyin arayın bizler gelelim. eşyalarınızı sağlıklı bir şekilde istediğiniz noktaya taşıyalım.

Sultancifliği Gazi Mahallesi Evden Eve Nakliyat
Sultancifliği Gazi Mahallesi Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbete Başla
Merhaba Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Merhaba ben Erkan her türlü nakliye işleriniz itina ile yapılır.